אני מאמינה שהדרך קדימה היא מדינה אחת, ויהודים ישראלים חייבים לוותר על התפיסה השגויה שלהם ולהבין שפתיחת הגבולות לא רק תביא עמה צדק פואטי ודה-קולוניאליזציה, היא גם באמת תיצור מדינה דמוקרטית ללא צביון דתי כלשהו, מהירדן ועד הים.

דניאל עלמה רביצקי

הפתרון היחיד הוא מדינה דמוקרטית חילונית אמיתית.

פאווזי סוויטי

חדשות

12th פברואר 2020

Latest PSP poll

סקר דעת קהל טרי שנערך לאחר הצגת "עסקת המאה" מצביע על ירידה נוספת בתמיכה בפתרון שתי המדינות בקרב הציבור הפלסטיני, בעוד  שהתמיכה בפתרון המדינה האחת עולה. PSP poll
6th פברואר 2020

Event The Hague

בשבוע שעבר האירוע האירופאי הראשון שלנו התקיים בהאג. חברי הוועד המייעץ שלמו אחמד מעזה ועופרה מעזה, שנפגשו לראשונה בארבע עיניים, ודיברו על חוויות מאד שונות שהובילו אותם לתובנה זהה - מציאות המדינה האחת צריכה בדחיפות להפוך לכזו אשר מבוססת על שיוויון זכויות וצדק. תודה רבה לקהל שהראה עניין רב בנושא, ותודה לאחמד ועופרה שעלו לבמה יחד ודיברו. אנא תשקלו לתמוך בנו ולהעצים את הדיון סביב המדינה האחת, ולקחת אותו צעד אחד קדימה.
14th מרץ 2018

March 1 – One State Foundation featured on Mondoweiss – HE

"We are still in times where speaking about a single democratic and secular state in Israel-Palestine is considered contentious. Just look how former Knesset Speaker Avraham Burg was received at a liberal synagogue (...)" Read more here.